2 DNI

PROGRAMY PRZYKŁADOWE NA 2 DNI ( statek prypływa okolo  godz.8.00 pierwszego dnia, odpływa okolo  godz.18.00 drugiego dnia)

Program 1 –“ Carska stolica Imperim Rosyjskiego”

 Bardzo napięty program na 2 dni, zawiera wszystkie podstawowe atrakcje miasta, w tym zwiedzanie 2 Letnich Rezydencji Carskich.

Dzień 1

9.00 – 10.00 Zwiedzanie miasta ( 2-3 przystanka)
11.00 – 13.00  Peterhoff — Pałac Monplaisir (lub Pawilon kąpielowy)+ park z fontanami
13.00 – 14.00 Przerwa na obiad
15.00 – 17.00 Carskie Sioło (Puszkin) — Pałac Kataryny + park
19.00 Powrót na statek
Dzień 2
8.00-11.00 Dalszy ciąg zwiedzania miasta+ Twierdza Pietropawłowska
11.00 – 11.45 Sobór  Zbawiciela na Krwi
12.00 – 14.30  Ermitaż (bez  zwiedzania impresjonistów)
14.30 – 15.30  Przerwa na obiad
15.30 – 16.15 Spacer po Newskim prospekcie
 17.00 Powrót na statek

 

Opcje:

-  Obiad (lub obiadokolacja);

-  Wieczór folklorystyczny;

- Rejs stkiem po Newie I kanałach

 

NB! Trasa i kolejność zwiedzania obiektów może zostać zmieniona.


 

Program  2 – “Skarby Petersburga”

 Program zawiera wszystkie podstawowe wizyty .

Dzień 1

9.00 – 13.00 Zwiedzanie miasta + Twierdza Pietropawłowska
13.00 – 14.00  Przerwa na obiad
14.00 – 15.00 Trasa do Peterhofu, po drodze zwiedzanie metra
15.00 – 17.00 Peterhoff — Wielki Pałac + park z fontanami
19.00 Powrót na statek

Dzień 2

 10.30 – 11.15 Sobór  Zbawiciela na Krwi
11.30 – 14.00 Ermitaż (bez  zwiedzania impresjonistów)
14.00 – 15.00 Przerwa na obiad
15.00 – 16.00 Rejs stkiem po Newie I kanałach
17.00 Powrót na statek

 

Opcje:

-  Obiad (lub obiadokolacja);

-  Wieczór folklorystyczny;

 NB! Trasa i kolejność zwiedzania obiektów może zostać zmieniona.


 

Program 3 – “Dusza Petersburga”

Program jest idealny dla osób  niezbyt lubiących  zwiedzać muzea, ale preferujących spokojne spacery po miescie, trasy nie za bardzo turystyczne  .

Dzień 1
9.00 – 13.00 Zwiedzanie miasta + Twierdza Pietropawłowska
13.00 – 14.00  Przerwa na obiad
14.00- 14.30 Zwiedzanie Rynku Rolniczego
14.30 – 15.30 Zwiedzanie metra
17.00 Powrót na statek
DZIEŃ  2
10.30 – 12.30  Spacer po Newskim Prospekcie
12.30 – 13.30  Przerwa na obiad
13.30 – 16.00 Ermitaż (bez  zwiedzania impresjonistów)
17.00 Powrót na statek

 

Opcje:

-  Obiad (lub obiadokolacja);

-  Wieczór folklorystyczny;

- Rejs stkiem po Newie I kanałach

 

NB! Trasa i kolejność zwiedzania obiektów może zostać zmieniona.


 

Program  4 – “Kulturalna stolica Rosji”

Ten program zrobiliśmy specjalnie dla osób interesujących się sztuką, dla amatorów muzeów.

DZIEŃ 1
9.00 – 13.00 Zwiedzanie miasta + Twierdza Pietropawłowska
13.00 – 14.00  Przerwa na obiad
14.00- 15.30 Pałac  Jusupowów
16.00 – 17.00 Sobór świętego Izaaka
18.00 Powrót na statek
DZIEŃ 2
10.30 –12.00 Kolekcja francuskich impresjonistów ( Gmach Sztabu Generalnego)
12.00 – 13.00 Przerwa na obiad
13.00-14.00 Rejs statkiem po Newie I kanałach
14.30 – 16.30 Ermitaż
17.00 Powrót na statek

 

Opcje:

-  Obiad (lub obiadokolacja);

-  Wieczór folklorystyczny;

 

NB! Trasa i kolejność zwiedzania obiektów może zostać zmieniona.