Ksiȩga Gości
Jeżeli zostaliście Państwo zadowoleni z pobytu w Petersburgu , prosimy o zostawienie pamiątkowego wpisu w naszej Księdze Gości.
Imiȩ, nazwisko : *
E-mail :
Treść wpisu : *
Wpis zostal zrobiony 16/08/2017. włodzimierz krzewinski
Znakomita Wiera.Dzièkuję.
Wpis zostal zrobiony 24/07/2016. Andrzej Radomski
Z małym opóźnieniem ale naprawdę szczere podziękowania dla Pani Katii i współpracowników za organizację pobytu naszej,, Ekipy Studyjno - Turystycznej" z Piły ( 4 os.) w dniu 17.06.2016 ( Peterhof + Carskie Sioło). Wszystko,, zagrało" perfekcyjnie ( nawet pogoda!) Wielkie słowa uznania i podziękowania dla Przewodniczki naszej Ekipy p.Wery ( skromność, super wiedza, znakomity j.polski,kontaktowość..." Kierowca naszego,, transferowego" minivanu też klasa kierowca. Będziemy polecać Pani Biuro każdemu kto planuje wyjazd do,, Wenecji Północy". A jak nie planuje, to go do tego namówimy!! Jeszcze raz dzięki w imieniu naszej Ekipy Pozdrowienia !! До свидания! Andrzej Radomski
Wpis zostal zrobiony 12/06/2016. EWA MARSZAŁEK
PANI KATIU,BARDZO DZIĘKUJEMY ZA ZORGANIZOWANIE POBYTU- SANT PETERSBURG PIĘKNY,PEŁEN WRAŻEŃ.
BARDZO DZIĘKUJEMY NASZEMU PRZEWODNIKOWI WŁODZIMIERZOWI ZA PERFEKCJĘ,OGROM WIEDZY I BARDZO MIŁĄ ATMOSFERĘ I KULTURĘ OSOBISTĄ.
ŻAŁUJĘ ŻE NIE SPOTKAŁYŚMY SIĘ OSOBIŚCIE.
POZDRAWIAM
EWA MARSZAŁEK
Wpis zostal zrobiony 30/05/2016. Dorota Kalinowska
Jesteśmy po powrocie z Petersburga. Grupa czworga przyjaciół w średnim wieku zwiedzała miasto, mając zorganizowany pobyt przez biuro Pani Katii. Samej Szefowej nie poznaliśmy, ale wszystko dopięte było na ostatni guzik:odbiór z lotniska, zwiedzanie miasta z Pania Iriną, wyjazd do Carskiego Sioła i Peterhoffu, Ermitaż. Miasto przepiękne, powalające uroda i bogactwem. Agencja zorganizowała wszystko znakomicie:punktualnie, wygodnie. Nigdzie ani przez moment nie czekaliśmy na wejścia do zwiedzanych obiektów.Będziemy gorąco polecać, a do Petersburga pewnie jeszcze powrócimy Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego Dorota Kalinowska
Wpis zostal zrobiony 14/10/2015. Anna Gorska
Dzien dobry :)

Pobyt sie udal. Petersburg przepiekny, zrobil wrazenie i na nas i na uczniach. Zal bylo wyjezdzac. Nasza Pani przewodniczka wspaniala, doskonale sie nami zajmowala i potrafila zainteresowac uczniow tak, ze faktycznie jej sluchali. A to zadko sie zdarza.
Mam nadzieje, ze to nie ostatnia nasza wizyta w Petersburgu. Sama chcialabym zabrac tam swoja mame, wiec pewnie sie jeszcze do Pani zglosze.
Dziekujemy serdecznie za opieke, wspaniale posilki i uraocze miejsca. Pani wskazowki dotyczace organizacji calego pobytu byly niezwykle cenne. Zalujemy tylko, ze nie udalo nam sie spotkac z Pania osobiscie :)


Pozdrawiam i zycze sukcesow,

Anna Gorska
Wpis zostal zrobiony 11/09/2015. Elizabeth Chlebek
Dzien dobry Pani Katia!
Jestesmy bardz zadowoleni z wycieczki po Petersburgu. Przewodnik byl swietny ,ma ogromna wiedze , byl maly klopot z mikrofonem ale dzialal . Tak ze bedziemy rekomendowac Pani agencje. Claudia tez napisze referencje Dziekujemy !
Wpis zostal zrobiony 14/10/2015. Hanna Olszewska
Chciałabym w swoim i kolegów imieniu serecznie podziękować za perfekcyjnie zorganizowany pobyt w St. Petersburgu. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pan Włodek jest kopalnią wiedzy historycznej. Nie było pytania, na które nie potrafiłby wyczerpująco i bez zastanowienia odpowiedzieć. Od strony logistycznej - organizacja na światowym poziomie, szkoda, że tak krótko byliśmy. Pt. to miasto, na którego poznanie, rok by nie wystarczył, ale to Pani sama wie. Kończąc, chciałabym jeszcze raz podziękować, jesteśmy naprawdę b. zadowoleni ze wszystkiego i pod wrażeniem doskonalej organizacji.
Jeśli kiedykolwiek będziemy mieć możliwość goszczenia w St.Pt. na pewno skontaktuję się z Panią.
Serdecznie pozdrawiam, mam jeszcze w oczach światło Pt.
H.Olszewska
Wpis zostal zrobiony 30/08/2015. Bogumił Burak
Serdeczne podziękowania dla Katii od 50-osobowej grupy ze Szczecina za profesjonalne zorganizowanie pobytu i programu zwiedzania. Pozdrowienia dla Larisy - najlepszej przewodniczki po Petersburgu :)
Wpis zostal zrobiony 05/08/2015. Trasko-Inwest Zarząd
Dzień dobry,

Grupa wróciła bardzo zadowolona.

Dziękujemy serdecznie za organizację.
Wpis zostal zrobiony 17/08/2015. Grupa Invitatio 30 osób
Piszę do Pani z wielkim podziękowaniem za obsługę grupy

Grupa bardzo chwaliła zarówno Azimuth, jak i p.Tamarę.

Dziękuję serdecznie, że tak ładnie to Pani zorganizowała.