Wynajęcie mieszkań

Mieszkania do wynajęcia w Sankt-Petersburgu

Hotele w Petersburgu są bardzo drogie, zwłaszcza w okresie wysokiego sezonu. Niestety ten czynnik często zniechęca turystów do przyjazdu do naszego pięknego miasta, tym bardziej że ceny na noclegi w innych miastach europejskich, jak Budapeszt czy Praga są niższe.

Alternatywą  dla hoteli są mieszkania do wynajęcia, znajdujące się w centrum miasta. Można również zakwaterować się w schroniskach młodzieżowych, ale w rzeczywistości nie są tańsze od mieszkań.

Oprócz tego są pewne niedogodności z tym związane, na przykład nie można wrócić do schroniska później niż o północy; WC i łazienka są na pietrze, kuchnia jest jedna na wszystkich. Wynajmując mieszkanie, można uniknąć tych kłopotów. Można wracać o dogodnej dla siebie porze, łazienka jest do wyłącznej Państwa dyspozycji, w kuchni można coś ugotować, ponieważ jest wyposażona w kuchenki elektryczne lub gazowe, mikrofalówki, lodówko-zamrażarki.

Pościel i ręczniki są w cenie wynajmu .

Ceny za wynajęcie mieszkań bardzo się różnią w zależności od sezonu, ilości osób i ilości nocy.

Mieszkanie-studio dla 2 osób od maja do końca sierpnia – od 75 euro za dobę, w niskim sezonie – od 55 euro za dobę. Mieszkanie dwupokojowe, gdzie można zakwaterować do 5 osób : latem- od 110 euro za dobę, w niskim sezonie – od 70 euro za dobę.

Wysoki sezon: maj – sierpień, 29.12 – 08.01 (Sylwester i Nowy Rok, Święta Bożego Narodzenia)

Średni sezon: wrzesień-październik, kwiecień

Niski sezon: styczeń-marzec, listopad – grudzień

Aby zarezerwować mieszkanie trzeba wpłacić zaliczkę za jedną dobę, pozostałą sumę uiszcza się na miejscu.

Szczegółowa informacja o zakwaterowaniu w Petersburgu  jest dostępna na stronie : http://www.mieszkaniaspb.pl.tl/